EURO 2020 maç programı

11 Haziran’da İtalya-Türkiye maçıyla başlayan 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2020) heyecan devam ediyor.

SPOR 13.06.2021, 00:05 13.06.2021, 00:20 Abone ol: google news
EURO 2020 maç programı

Avrupa’nın en büyük kupasında birbirinden heyecanlı maçlar oynanmaya başladı.

A Grubu'nda yer alan Türkiye, şampiyonanın açılış maçında İtalya'ya 3-0 mağlup oldu. Milliler, gruptaki ikinci maçında 16 Haziran Çarşamba günü 19.00'da Galler ile karşılaşacak.

EURO 2020'de oynanan maçlarda alınan sonuçlar şu şekilde: 

İtalya 3-0 Türkiye

Galler 1-1 İsviçre

Danimarka 0-1 Finlandiya

Belçika 3-0 Rusya

İşte ilk iki günü geride kalan turnuvada oynanacak grup maçları, çeyrek final, yarı final ve final maçlarının gün ve saatlerİ:

EURO 2020 MAÇ PROGRAMI

GRUP MAÇLARI

13 Haziran 2021  Pazar

16:00: İngiltere - Hırvatistan (D Grubu) 
19:00: Avusturya - Kuzey Makedonya (C Grubu)  
22:00: Hollanda - Ukrayna (C Grubu)  

14 Haziran 2021 Pazartesi
16:00: İskoçya - Çekya (D Grubu)  
19:00: Polonya - Slovakya (E Grubu)  
22:00: İspanya - İsveç (E Grubu)  

15 Haziran 2021 Salı
19:00: Macaristan - Portekiz (F Grubu
22:00: Fransa - Almanya (F Grubu)  

16 Haziran 2021 Çarşamba
16.00: Finlandiya - Rusya (B Grubu)
19:00: TÜRKİYE - Galler (A Grubu)  
22:00: İtalya - İsviçre (A Grubu)  

17 Haziran 2021 Perşembe
16:00: Ukrayna - Kuzey Makedonya (C Grubu)  
19:00: Danimarka - Belçika (B Grubu)  
22:00: Hollanda - Avusturya (C Grubu)  

18 Haziran 2021 Cuma
16:00: İsveç - Slovakya (E Grubu)  
19:00:  Hırvatistan - Çekya (D Grubu)  
22:00: İngiltere- İskoçya (D Grubu)   

19 Haziran 2021 Cumartesi
16:00: Macaristan - Fransa (F Grubu)  
19:00: Portekiz - Almanya (F Grubu) 
22:00: İspanya - Polonya (E Grubu)  

20 Haziran 2021 - Pazar
19:00: İsviçre - TÜRKİYE (A Grubu)
19:00: İtalya - Galler (A Grubu)  

21 Haziran 2021 Pazartesi
19:00: Ukrayna - Avusturya (C Grubu)
19:00: Kuzey Makedonya - Hollanda (C Grubu) 
22:00: Rusya - Danimarka (B Grubu) 
22:00: Finlandiya - Belçika (B Grubu

22 Haziran 2021 Salı
22:00: Çekya - İngiltere (D Grubu)
22:00: Hırvatistan - İskoçya (D Grubu) 

23 Haziran 2021 Çarşamba
19:00: İsveç - Polonya (E Grubu) 
19:00: Slovakya -İspanya (E Grubu) 
22:00: Portekiz - Fransa ( F Grubu)
22:00: Almanya - Macaristan (F Grubu) 

SON 16 TURU

26 Haziran 2021 Cumartesi

19.00: A2 – B2
22.00:  A1 – C2

27 Haziran 2021 Pazar

19.00: C1- D/E veya F 3.’sü
22.00:  B1- A/D/E veya F 3’sü

28 Haziran 2021 Pazartesi 

19.00: D2 - E2 
22.00: F1- A/B/C3

29 Haziran 2021 Salı

19.00: D1 - F2 
22.00: E1- A/B/C/D3  

ÇEYREK FİNAL

2 Temmuz 2021 Cuma

19.00:  F1- A/B/C3 GALİBİ - D2 - E2 GALİBİ
22.00:  B1- A/D/E veya F 3’sü GALİBİ - A1 – C2 GALİBİ

3 Temmuz 2021 Cumartesi

19.00:  A2 – B2 GALİBİ - C1- D/E veya F 3.’sü GALİBİ
22.00: E1- A/B/C/D3  GALİBİ - D1 - F2 GALİBİ

YARI FİNAL

6 Temmuz 2021 Salı

22.00: A2 – B2 GALİBİ - C1- D/E veya F 3.’sü GALİBİ - E1- A/B/C/D3  GALİBİ - D1 - F2 GALİBİ

7 Temmuz 2021 Çarşamba

22.00:  F1- A/B/C3 GALİBİ - D2 - E2 GALİBİ - B1- A/D/E veya F 3’sü GALİBİ - A1 – C2 GALİBİ

FİNAL

11 Temmuz 2021 Pazar

22.00: Yarı finallerin galipleri
 

33°
açık
Namaz Vakti 03 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:21
Yatsı 21:56
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0