Es-Es'in rakiplerinin transfer gündemi

Eskişehirspor’un 15 yıl sonra tekrar mücadele edeceği TFF 2. Lig’de takımlar kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. İşte Es-Es’in de yer aldığı Beyaz Grup’ta bulunan takımlardaki kesinleşmiş transferler…

SPOR 14.07.2021, 13:15 14.07.2021, 14:34 Abone ol: google news
Es-Es'in rakiplerinin transfer gündemi

Geçtiğimiz sezon TFF 1. Lig’den TFF 2. Lig’e düşen ve Pazartesi günkü kura çekimi sonunda 2021-2022 sezonunda 19 takımlı Beyaz Grup’ta oynayacağı kesinleşen Eskişehirspor, hem saha içinde hem de saha dışında tarihin en zor günlerini yaşarken Beyaz Grup’ta mücadele edeceği takımlar transfer dönemini oldukça hareketli geçiriyor. 

İşte Beyaz Grup’ta yer alan 18 takımın transferleri:

1922 Konyaspor: Güray Gazioğlu (orta saha), Hacı Ömer Doğru (Forvet), Ahmet Önay (savunma), Çağrı Yağız Yasak (orta saha), Suphi Dağ (kaleci)

Akhisarspor: Transfer tahtası kapalı

Amed Sportif Faaliyetler: Mesut Toros (Teknik Direktör), Hüseyin Güngör (savunma), Kerem Çağatay (orta saha), Üstün Bilgi (forvet), Oğuz Çetinkaya (savunma)

24 Erzincanspor: -

Ankara Demirspor: Ersin Aka (Teknik Direktör), Oğuz Çalışkan (kaleci), Ümit Yasin Arslan (savunma), Yusuf Akyel (orta saha), Umut Pusat (orta saha), Alim Harlak (orta saha) 

Bucaspor 1928: Recep Gül (orta saha), Metin Yüksel (orta saha), Onur Özcan (stoper)

Kastamonuspor: -

Isparta 32 Spor: Tarık Söyleyici (Teknik Direktör), Gökhan Göksu (kanat), Osman Keçelioğlu (stoper), Mahmut Altınkaya (orta saha), Taner Gümüş (kanat), Alp Arda (kaleci), Şamil Başaran (orta saha), Said Can Açıkalın (orta saha), Anıl Yıldırım (orta saha), Doğukan Berke Önde (santrfor), Ahmet Ayan (sol bek), Yağız Rüştü Aktaş (orta saha), Emircan Konuk (savunma)

Karacabey Belediyespor: Batuhan Berkay Fındık (savunma), Ömer Kuşan (orta saha), Ahmet Erenorta saha, Yağız Suat Bolat (kaleci), Can Sevinç (kaleci), Halil Yiğit Yitmez (kaleci), Denis Meriç (orta saha), Kaan Yüksel (savunma), Bekir Can Kara (orta saha)

Kırklarelispor: -

Kırşehir Belediyespor: Hakkı Hocaoğlu (Teknik Direktör), Eren Taşkın (orta saha), Tarık Kurt (forvet), Sırat Yeşilördek (savunma), Hasan Kaşıkara (forvet), Tugay Adamcık (sağ kanat), Oğuz Özden (stoper), Ömer Kavurkacı (kaleci), Fatih Çıplak (sol kanat), Cumhur Yılmaztürk (ön libero), Osman Bodur (stoper), Mert Ilıman (sol bek), Bekir Demircan (kaleci), Volkan Kılıç (orta saha)

Nazilli Belediyespor: Kadir Kar (Teknik Direktör), Ebu Sıddık Çelik (orta saha), İlyas Çakmak (forvet), Emre Toptan (sol bek), Onur Demir (savunma), Furkan Tütüncü (orta saha), Taha Tunç (orta saha), Mete Karahan (orta saha), Yunus Emre Genç (kaleci), Ahmet Gökbayrak (forvet), Berat Eyüpoğlu (sağ-sol kanat), Mert Er Estik (sağ bek), Koray Baykara (stoper)

Pazarspor:  Selçuk Yıldırımkaya (Teknik Direktör), Fatih Ergen (orta saha)

Pendikspor: Furkan Özdemir (orta saha), Doğanay Kılıç (orta saha), Alişan Şeker (kaleci), Şahin Fıstıkçı (forvet)

Şanlıurfaspor: Murat Demir (kaleci), Mücahit Atalay (kaleci), Vedat Bora (orta saha), Kemal Can Aydemir (stoper), Şiyar Kepir (stoper), Behlül Aydın (orta saha), Emirhan Korkmaz (orta saha), Şerif Doğan (sağ bek), Sefer Kantemiz (orta saha)

Tarsus İdman Yurdu: Okan Baydemir (forvet), Cengiz Ötkün (forvet), Niyazi Batuhan Salman (forvet)

Uşakspor: Onurcan Güler (orta saha), Berkay Samancı (orta saha), Umut Kaya (kaleci), Ömer Çiçek (kanat)

Zonguldak Kömürspor: Cafer Aydın (Teknik Direktör)

31°
açık
Namaz Vakti 31 Temmuz 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:21
Yatsı 21:56
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0