×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Haber Kategorileri

Bolu Gündem Politika Bilim-Teknoloji Eğitim Ekonomi Sağlık Spor Medya-Magazin Eskişehir Ankara Ankara Bursa Bilecik Afyon Küyahya Dünya Eskişehirspor

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Feyzioğlu, Kütahya Barosu’nun hizmet binası ihtiyacını çözmek için Belediye Başkanı Prof. Dr. Işık’la görüştü

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Kütahya Barosu Başkanı Av. Ahmet Atam ve adli yargı temsilcilerini ziyaret etti, meslektaşlarıyla görüştü. Feyzioğlu, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından da kabul edildi.

Eskişehir Kütahya 20/10/2021 20:42 20/10/2021 20:42

A- A+

Feyzioğlu’nun, Işık ile baronun hizmet binası ihtiyacını çözmek için görüştüğü öğrenildi. Feyzioğlu, beraberindeki TBB Genel Sekreteri Av. Sabiha Tekin ile Kütahya’ya geldi. Kütahya girişinde Baro Başkanı Av. Ahmet Atam tarafından karşılanan Feyzioğlu, daha sonra adliyeye geçti.

Feyzioğlu, baro başkanı Atam ile birlikte Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Uzun ile Adalet Komisyonu Başkanı Savaş Tek’i ziyaret etti.

Feyzioğlu, Uzun ve Tek’e, Yaşar Çallı’nın Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişini resmettiği plaket takdim etti.

Feyzioğlu, Kütahya Barosu’nu da ziyaret etti ve meslektaşlarıyla bir araya gelerek, mesleğin sorunları konusunda bilgi alışverişinde bulundu, avukatlık mesleğine kazandırılacak yeni gelişmeler hakkında bilgilendirme yaptı. Meslek içi eğitime ilişkin planlamalar yapıldı. 

Baro hizmet binası için Belediye Başkanı’nı ziyaret etti

Feyzioğlu, Kütahya Belediyesi’ne de gitti. Feyzioğlu, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından kabul edildi. Feyzioğlu’nun, Işık ile baronun hizmet binası ihtiyacını çözmek için görüştüğü öğrenildi. Feyzioğlu daha sonra Kütahya’dan ayrıldı.

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2021