×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Haber Kategorileri

Bolu Gündem Politika Bilim-Teknoloji Eğitim Ekonomi Sağlık Spor Medya-Magazin Eskişehir Ankara Ankara Bursa Bilecik Afyon Küyahya Dünya Eskişehirspor

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Eskişehir kadınlarından Mihalgazi'nin emekçi kadınlarına destek

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin de içerisinde yer aldığı Eskişehir Kadın Dayanışma Bileşenleri, 28 Kasım Pazar günü düzenledikleri gezi ile Mihalgazi’deki üretici kadınlarla bir araya geldi.

Eskişehir 29/11/2021 14:08 29/11/2021 14:08

A- A+

 Mihalgazi ilçesinde tarımsal üretim yapan girişimci kadınlardan alışveriş yapan kadınlar, düzenlenen gezi ile üretici kadınlara maddi destek sağladı.
 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi, Eskişehir Kent Konseyi, Odunpazarı Kent Konseyi, Tepebaşı Sağlıklı Kentler Konseyi, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nden oluşan Eskişehir Dayanışma Bileşenleri, 70 kişilik grup halinde Mihalgazi’ye gitti. Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği geziye katılan Eskişehir Kadın Bileşenleri üyeleri, Mihalgazi’de yerel üretim yapan kadın girişimcilerden tarımsal ürünler satın aldı. Ayrıca yerel üretici kadınların ücretli olarak hazırladığı yiyeceklerle de Mihalgazi’de eşsiz bir manzarada yemek yiyen kadınlar geziden mutlu ayrıldı. 
 

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2022