×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Haber Kategorileri

Bolu Gündem Politika Bilim-Teknoloji Eğitim Ekonomi Sağlık Spor Medya-Magazin Eskişehir Ankara Ankara Bursa Bilecik Afyon Küyahya Dünya Eskişehirspor

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

'Adını hala bulamadım' sergisi açıldı.

Ressam Berrin Güngördü’nün eserleri, Ankara Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde sanatseverleri bekliyor.

Ankara 05/04/2022 15:57 05/04/2022 16:01

A- A+

Ankara Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi 1 Nisan itibariyle sanatseverlere yeni bir serginin kapılarını açtı. Ressam Berrin Güngördü’nün eserleri, Mine Bican’ın Küratörlüğünde tüm sanatseverleri bekliyor. 

1965 Ankara doğumlu Berrin Güngördü, yüksek onur derecesi ile bitirdiği Gazi Üniversitesi resim bölümünden sonra akademik çalışmalarına da ara vermeden devam etti. Aldığı yüksek lisans eğitiminden sonra doktora öğrencisi olarak özel dersler alıp bir yandan da Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. 
Akademik hayatı devam ederken, ilk solo sergisini 2014 yılında Kültür Bakanlığı Devlet Resim Heykel Müzesi Fahri Korutürk Sanat Galerisinde gerçekleştirdi. 

İkinci solo sergisi olan Adını Hala Bulamadım 17 Nisan’a kadar tüm sanatseverleri beklemektedir. 
 

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2023