×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası

Haber Kategorileri

Bolu Gündem Politika Bilim-Teknoloji Eğitim Ekonomi Sağlık Spor Medya-Magazin Eskişehir Ankara Ankara Bursa Bilecik Afyon Küyahya Dünya Eskişehirspor

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Acun Ilıcalı'dan NTF atağı

Webrazzi Summit 2021'e katılan Acun Ilıcalı, hem dijital yayın platformu Exxen hem de NFT'ler ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Medya 21/10/2021 15:57 21/10/2021 16:04

A- A+

Exxen platformunu oluştururken gelecek nesilleri de düşündüklerini belirten Ilıcalı, çocukların ne izlediğini yıllardan beri takip edip ona göre pozisyon aldıklarını söyledi.

Geleceği kaçırmamak adına çok hızlı bir şekilde 4-5 ayda karar verip Exxen'i hayata geçirdiklerini de paylaşan Ilıcalı, ilk etapta teknik konusunda zorlandıklarını da belirtti. Dijitalin teknik altyapıyı çok iyi yapmanız gereken bir dünya olduğunu da sözlerine ekleyen Acun Ilıcalı, ilk gün sitelerinin çöktüğünü sonrasında ise bu konuları aştıklarını paylaştı. Dijitalin başka bir dünya olduğunu ve neyin seyredilip neyin seyredilmeyeceğini de hızlı bir şekilde öğrendiklerini belirten Ilıcalı, üye sayısı olarak 1 milyonu geçtiklerini ve 1,5 milyona doğru gittiklerini de duyurdu.

NTF Dünyasına yakınlaştık

 Acun Ilıcalı, NFT konusunda sektörün öncülerinden biri olmak istediklerini de paylaştı. Acun Medya olarak yurt dışında da hizmet sunduklarını ve 14. ülke ile imzaların atıldığını da belirten Ilıcalı, doğru insanları bularak iyi ekibi kurup olayı hayata geçirebilecek yetenekte bir insan olduğunu düşündüğünü de paylaştı. NFT projelerinin global olacağını da duyuran Acun Ilıcalı, dünyaya mümkün olduğu kadar açılarak sektörde Türkiye'nin gücünü dünyada hissettirmek istediğini de belirtti. Exxen için şu anda bir yurt dışı planlarının olmadığını belirten Ilıcalı, yurt dışı öncesinde Türkiye'de istedikleri rakamlara ulaşmak istediklerini de paylaştı.

 

 

YORUM YAP

Yorum yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Giriş için lütfen tıklayınız

haber yazılımı, haber paketi, haber scripti | Copyright © 2021