CHP Eskişehir adayları belli oldu

GÜNDEM 14.11.2018, 15:07 14.11.2018, 15:07 Abone ol: google news
CHP Eskişehir adayları belli oldu

Parti Meclisi toplantıı sonrası yapılan açıklamaya göre 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde CHP, Eskişehir'deki adaylarının bir kısmını belirledi. Belirlenen listeye göre CHP Parti Meclisi Eskişehir'de Odunpazarı'na Kazım Kurt, Tepebaşı'na  Ahmet Ataç, Mamudiye'ye İshak Gündoğan ve Han'a Erdal Şanlı'nın aday olmasına karar verdi. 

Açıklanan diğer adaylar şu şekilde, 

CHP'nin bugün belirlediği belediye başkan adaylarının tam listesi şöyle:

1 Adana İmamoğlu   Kasım Karaköse  
2 Adana Tufanbeyli   Ahmet Aktürk  
3 Adıyaman Çelikhan Pınarbaşı Mahmut Alan  
4 Adıyaman Tut   Mehmet Kılıç  
5 Adıyaman Besni Şambayat Nejdet Arıcı Mevcut Başkan
6 Adıyaman Besni   Vakkas Acar Kesmetepe Bel. Bşk
7 Afyonkarahisar Sülümenli   İsmail Özakman  
8 Afyonkarahisar Çay Pazarağaç Fahrettin Mutlu  
9 Ağrı Tutak   Erkan Sayan  
10 Ağrı Taşlıçay   Kubbettin Tekgül  
11 Aksaray Merkez Taşpınar Cihan Yüksel Mevcut Başkan
12 Aksaray Merkez Yeşiltepe Tahsin Çelik Mevcut Başkan
13 Aksaray Merkez Yeşilova Sibel Muştu  
14 Amasya Merzifon   Alp Kargı Mevcut Başkan
15 Ankara Çankaya   Alper Taşdelen Mevcut Başkan
16 Ankara Yenimahalle   Fethi Yaşar Mevcut Başkan
17 Ankara Elmadağ   Adem Barış Aşkın  
18 Antalya Manavgat   Sükrü Sözen Mevcut Başkan
19 Antalya Kemer   Mustafa Gül Mevcut Başkan
20 Ardahan Göle Köprülü Engin Sarıkaya  
21 Artvin Kemalpaşa   Ergül Akçiçek Mevcut Başkan
22 Aydın Koçarlı   Mutlu Öztürk Mevcut Başkan
23 Balıkesir Balya   Orhan Gaga  
24 Balıkesir Havran   Bedri Şahin  
25 Balıkesir Manyas   Tancan Barçın Mevcut Başkan
26 Balıkesir Burhaniye   Ali Kemal Deveciler  
27 Bartın Kurucaşile   Nergis Kartal  
28 Batman Gercüş   Hamdiye Öner  
29 Batman Hasankeyf   Orhan Cihan  
30 Batman Beşiri   Genco Özel  
31 Batman Kozluk   Savaş Durmaz  
32 Batman Sason   Adnan Yaşar  
33 Bilecik İnhisar   Ayhan Ödübek  
34 Bingöl Yayladere   Sabri Akyürek Mevcut Başkan
35 Bingöl Yedisu   Veysel Yaygan  
36 Bingöl Kiğı   Yılmaz Gündüz Mevcut Başkan
37 Bitlis Adilcevaz Aydınlar İsmet Özçalımlı  
38 Bitlis Mutki Kavakbaşı Mezher Özdeş  
39 Bitlis Güroymak Günkırı Servet Başelçin  
40 Bitlis Güroymak Gölbaşı Cuma Siri  
41 Burdur Bucak Kızılkaya Şeref Coşar  
42 Bolu Mengen   Turhan Bulut Mevcut Başkan
43 Bolu Mudurnu   Mehmet İnegöl Mevcut Başkan
44 Bolu Yeniçağa   Adnan Güngör  
45 Bolu Dörtdivan   İlyas Özalp  
46 Bursa Orhangazi   Şaban Çetin Çoklar  
47 Bursa Harmancık   Ahmet Tufan  
48 Bursa Orhaneli   Vildan Koç  
49 Çanakkale Çan   Bülent Öz  
50 Çanakkale Çan Terzialan Feride Demirbaş  
51 Çanakkale Ayvacık   Mesut Bayram  
52 Çanakkale Ezine   Halil Büyükerol  
53 Çanakkale Lapseki Çardak Metin Semerci  
54 Çankırı Eldivan   Afife Ülkü Kavalalı  
55 Çankırı Kurşunlu   Tevfik Metin Aktaş  
56 Denizli Serinhisar   Hüseyin  Gemi  
57 Denizli Çivril   Ömer Köseoğlu  
58 Denizli Pamukkale   Ahmet Divarcı  
59 Denizli Güney   Mustafa Urtekin  
60 Diyarbakır Çüngüş   Muhiddin Yıldırım  
61 Düzce Akçakoca   Fikret Albayrak  
62 Düzce Gölyaka   Abdullah Şahin  
63 Eskişehir Han   Erdal Şanlı Mevcut Başkan
64 Eskişehir Mahmudiye   İshak Gündoğan Mevcut Başkan
65 Eskişehir Odunpazarı   Kazım Kurt Mevcut Başkan
66 Eskişehir Tepebaşı   Ahmet Ataç Mevcut Başkan
67 Gaziantep Karkamış   Ali Doğan  
68 Gaziantep Araban   Hasan DOĞRU  
69 Giresun Tirebolu   Burhan Takır  
70 Giresun Eynesil   Ahmet Latif Karadeniz  
71 Gümüşhane Şiran   Hüseyin Kaya  
72 Hatay Antakya   Hikmet Hatunoğlu  
73 Kahramanmaraş Andırın   Ahmet Rüzgar  
74 Kahramanmaraş Elbistan   Onur Gürbüz  
75 Kars Arpaçay   Enver Akkaya  
76 Kars Susuz   Oğuz Yantemur  
77 Kastamonu Devrekani   İlhan Tuncer  
78 Kastamonu Bozkurt   Güvenç Demirezen  
79 Kayseri Bünyan   Mustafa Naldız  
80 Kayseri Felahiye   Kerim Karakoç  
81 Kocaeli Darıca   Yakup Törk  
82 Kocaeli Karamürsel   Ahmet Çalık  
83 Karabük Yenice Yortanpazarı İsmail Elemen  
84 Kütahya Dumlupınar   Zekeriya Yılmaz  
85 Kütahya Domaniç   Mustafa Temel Ergün  
86 Kütahya Domaniç Çukurca Ceyhun Ergün  
87 Kütahya Altıntaş   Doğan Akbunar  
88 Kırıkkale Sulakyurt   Tamer Cihan  
89 Ordu Fatsa   Ahmet Canbaz  
90 Ordu Aybastı   Özdilek Aydoğan  
91 Ordu Gölköy   Cengiz Sarıyer  
92 Ordu Akkuş   Bayram Görür  
93 Sakarya Serdivan   Zafer Kazan  
94 Sakarya Karapürçek   Nizamettin Yıldız  
95 Samsun Yakakent   Ramazan Şensoy  
96 Samsun Çarşamba   Altan Karabulut  
97 Sinop Erfelek   Muzaffer Şimşek Mevcut Başkan
98 Sinop Gerze   Osman Belovacıklı Mevcut Başkan
99 Sivas Gemerek Çepni Gülbeden Yüksel Chp Belediyesi
100 Sivas İmranlı   Murat Açıl  
101 Sivas Şarkışla   Ayfer Temel  
102 Şanlıurfa Hilvan   Abuzer Bebe  
103 Şanlıurfa Akçakale   Ahmet Geçit  
104 Şanlıurfa Halfeti   Ekrem Morçiçek  
105 Şanlıurfa Suruç   Kemal Eşsiz  
106 Şanlıurfa Harran   Mehmet İngin  
107 Şanlıurfa Viranşehir   Şehmus Dodukanlıoğlu  
108 Tunceli Mazgirt Akpazar Cemal Bulut  
109 Tunceli Hozat   Seyfi Geyik Chp Belediyesi
110 Tunceli Mazgirt   İsmail Toprak  
111 Uşak Eşme   Yılmaz Tozan  
112 Uşak Sivaslı Pınarbaşı Naci Akyürek Mevcut Başkan
113 Uşak Sivaslı Selçikler İbrahim Kökçü  
114 Uşak Eşme Yeleğen Feyzi Kaya Mevcut Başkan
115 Uşak Banaz Kızılcasöğüt Ömer Biçer Mevcut Başkan
116 Van Çaldıran   Muhamed Aladağ  
117 Yalova Armutlu   Ali Çetinkaya  
118 Yalova Altınova Kaytazdere Ali Kangal Mevcut Başkan
119 Yalova Altınova Subaşı Turan Canbay  
120 Yalova Çınarçık   Avni Kurt Mevcut Başkan
121 Yalova Çınarcık Koru Kamil Yaman Mevcut Başkan
122 Yalova Çiftlikköy   Nedim Güler  
123 Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni Hayrettin Çataklı  
124 Zonguldak Çaycuma Saltukova Alim Genç  
125 Zonguldak Alaplı Gümeli Ahmet Saydam Mevcut Başkan
126 Zonguldak Kozlu   Cengiz Bank  
127 Zonguldak Merkez Beycuma Hayati Açıkgöz  
128 Zonguldak Kilimli   Ali Aslan Kılıç Mevcut Başkan
129 Zonguldak Kilimli Çatalağzı Adnan Akgün Mevcut Başkan
130 Balıkesir BŞB   Ahmet Akın Milletvekili
131 Artvin Merkez   Demirhan Elçin  
132 Batman Merkez   Enver Erdem  
133 Bingöl Merkez   Vahdettin Uzunyayla  
134 Gümüşhane Merkez   Bedri Ağaç  
135 Uşak Merkez   Asım  Kalelioğlu  
136 Erzincan Merkez   İsmail Taş  
137 Karabük Merkez   Mehmet Durum  
138 Burdur Merkez   Ali Orkun Ercengiz Mevcut Başkan
139 Giresun Merkez   Kerim Aksu Mevcut Başkan
140 Yalova Merkez   Vefa Salman Mevcut Başkan
13°
az bulutlu
Namaz Vakti 06 Mayıs 2021
İmsak 04:07
Güneş 05:46
Öğle 13:00
İkindi 16:50
Akşam 20:04
Yatsı 21:35
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 37 81
2. Fenerbahçe 37 76
3. Galatasaray 37 75
4. Trabzonspor 37 64
5. Sivasspor 37 58
6. Alanyaspor 38 57
7. Hatayspor 37 57
8. Gaziantep FK 37 54
9. Göztepe 37 51
10. Karagümrük 37 51
11. Konyaspor 37 45
12. Rizespor 37 45
13. Antalyaspor 38 43
14. Başakşehir 37 43
15. Malatyaspor 37 41
16. Kasımpaşa 37 40
17. Kayserispor 37 39
18. Ankaragücü 37 38
19. Erzurumspor 38 37
20. Gençlerbirliği 37 35
21. Denizlispor 37 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 33 67
2. Giresunspor 33 67
3. Samsunspor 33 67
4. İstanbulspor 33 61
5. Altay 33 60
6. Altınordu 33 57
7. Ankara Keçiörengücü 33 55
8. Ümraniye 33 50
9. Tuzlaspor 33 47
10. Bursaspor 33 46
11. Bandırmaspor 33 42
12. Boluspor 33 39
13. Balıkesirspor 33 35
14. Adanaspor 33 34
15. Menemenspor 33 34
16. Akhisar Bld.Spor 33 29
17. Ankaraspor 33 26
18. Eskişehirspor 33 8
Takımlar O P
1. Man City 34 80
2. M. United 33 67
3. Leicester City 34 63
4. Chelsea 34 61
5. West Ham 34 58
6. Tottenham 34 56
7. Liverpool 33 54
8. Everton 33 52
9. Arsenal 34 49
10. Aston Villa 33 48
11. Leeds United 34 47
12. Wolverhampton 34 42
13. Crystal Palace 33 38
14. Brighton 34 37
15. Southampton 33 37
16. Burnley 34 36
17. Newcastle 34 36
18. Fulham 34 27
19. West Bromwich 34 26
20. Sheffield United 34 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 34 76
2. Real Madrid 34 74
3. Barcelona 34 74
4. Sevilla 34 70
5. Real Sociedad 34 53
6. Villarreal 34 52
7. Real Betis 34 51
8. Granada 34 45
9. Athletic Bilbao 34 45
10. Celta de Vigo 34 44
11. Osasuna 34 40
12. Cádiz 34 40
13. Levante 34 38
14. Valencia 34 36
15. Getafe 34 34
16. Deportivo Alaves 34 31
17. Real Valladolid 34 31
18. Huesca 34 30
19. Elche 34 30
20. Eibar 34 26