Annesi tarafından reddedildi

GÜNDEM 18.10.2019, 16:20 18.10.2019, 16:20 Abone ol: google news
Annesi tarafından reddedildi

Geçtiğimiz yıl Hadise'nin annesi, aniden hastaneye kaldırılmış Nur Yerlitaş'ın sözleriyle gerçekler gün yüzüne çıkmış ve ortalık karışmıştı. Gülnihal Açıkgöz'ün ,ntihar girişiminde bulunması kardeşlerin de arasını açmış, Hadise, kardeşleri Derya Açıkgöz ve Hülya Açıkgöz'le irtibatını kesmişti. 

Anne Açıkgöz, yaşanan bu olayların ardından İstanbul'u terk etme kararı alarak Belçika'ya taşınmıştı. Hadise'nin ise son olarak annesine Belçika’da tek kalmaması için Tarabya’daki evinde birlikte yaşamayı teklif ettiği öğrenildi.

Fakat, Hadise, annesini bir türlü ikna edemedi. Anne Açıkgöz, ''İstanbul bana iyi gelmiyor'' diyerek Hadise'yi reddetti. Annesi tarafından reddedilen Hadise, bu durumda sık sık Belçika'ya gidecek. 


Peki, ne olmuştu?

Günaydın'dan Ömer Karahan'ın haberine göre Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün, uyku ilacı içerek intihar girişiminde bulundu. Gülnihal Açıkgöz'ün ilaç içmeden kızlarına bir mektup bıraktığı ve "Benimle hiç ilgilenmiyorsunuz. Rahatsız olduğumu söylüyorum, beni doktora götürmüyorsunuz" yazdığı söylendi.

Kapıyı polisler açmıştı: Kızları, annelerinden haber alamayınca site güvenliğine bildirmiş. Polis eşliğinde kapısı açılan Gülnihal Açıkgöz'ün hemen hastaneye kaldırıldığı ve bir hafta tedavi gördüğü söyleniyor. Gülnihal Açıkgöz'ün kızlarına "Aranızdaki para meselelerinden ve kavgalarınızdan sıkıldım" diyerek sitem ettiği iddia edildi. 

Gıda zehirlenmesi dendi: İntihar iddialarının arından açıklama yapan Hadise'nin basın danışmanı Emre Duymaz; 'Hadise'nin annesi intihar etmedi. Gıda zehirlenmesi nedeniyle önce hastaneye kaldırıldı. Tedavisinin ardından da taburcu oldu' demişti. 

açık
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:41
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:07
Yatsı 21:41
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P